Середа, 26.06.2019, 18:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Відгуки батьків

Наталія Чернякова

Поділюся своїм досвідом як мама. У мене у сім’ї троє дітей, найменшому було 3,5 роки, коли я вперше побачила цю книгу. Завдань у ній стільки і вони такі різноманітні, що мені було легко й просто зацікавити свого невгамовного і суперактивного сина. Я могла сама обирати темп і кількість завдань, які ми виконували протягом дня, роблячи зупинки на найбільш цікавих завдань для сина. Деякі завдання ми виконували на килимку, враховуючи його темперамент. Ми вчили не лише букви, а вчилися думати й фантазувати. Дитина, сама того не усвідомлюючи, легко й просто засвоїла усі голосні букви.

Ми завели папку, в яку складали усі наші вирізані малюнки: морквинки, огірочки, листочки, які, до речі, потім знадобились і для занять з математики. Разом із сином виготовили закладинку для книжки, використавши у її оформленні також малюнки із книжки. Згодом навчилися складати склади, відшукувати їх у словах, читати слова із відкритими складами. 

Через певний час я помітила, що мій син почав самостійно працювати із книгою. Навіть якщо не міг до кінця прочитати завдання, він розумів, що потрібно виконувати. Я шкодувала, що цієї книги не було раніше, коли росли мої старші дівчатка і мені доводилося самій придумувати цікаві для них завдання, відшукуючи їх по крупинці із різних джерел. У цій книзі багато цікавих завдань зібрано в єдине ціле і головне – має систему. Дитина у чотирирічному віці легко сприймає послідовність поставлених завдань та із задоволенням виконує їх.

Книга «Вчимося читати» - це своєрідний острів скарбів, які дісталися саме вашій дитині! Я бачила багато разів очі свого сину, які світилися щастям, коли він увечері приносив книгу татові і демонстрував свої відкриття дня.

 

Неможливо відірвати від книжки «Вчимося читати»

Придбавши Вашу першу книгу, я просто вражена Вашою фантазією, різноманітністю подачі матеріалу та охопленню при цьому різних видів діяльності за допомогою однієї книги, що робить її дійсно унікальною і такою, що не набридає дитині. Нашу Лізу просто неможливо відірвати від книжки «Вчимося читати». Вона стала нашою настільною книгою. Думаю, як і у багатьох дітей. Часто Ліза бере її, коли я щось роблю на кухні. Тоді я даю їй завдання, а вона із захопленням виконує. Ліза ще не завжди одразу називає склад і не завжди правильно, але їй це навчання подобається, бо воно для неї цікава гра і вона постійно питає: «Мамо, то коли вже купимо другу книжку?» :) Сподіваюсь, що вона нам скоро знадобиться! Тож щиро Вам дякуємо і бажаємо здоров'я, благополуччя, натхнення і подальших високих творчих злетів!

З повагою, Ольга і доця Ліза

 

Это не букварь

Это не букварь, но ребенок сам просил заниматься. На изучение одной буквы 4-5 листов. Например: На воздушном шаре прилетела буква (дальше - новая буква, т.е. выбрать незнакомую букву), нужно обвести или разрисовать. Разрисовать слоги с новой буквой и потом пропеть их или прочитать. Вырезать картинки со слогами, например цветочек поделен на две части и нужно найти половинки (ма-ма, му-ка, мы-ло), или же из многих слогов выбрать с определенной буквой, вырезать и наклеить на дерево. Провести по лабиринту, составить слова из разных столбиков.

В общем интересно и маме практически ничего придумывать не нужно. Мы книгу не закончили до конца, даже 1 часть и уже отлично читали. Учились мы на украинском языке. По книге Федиенко мне заниматься с ребенком было скучно.

 

 

Интересная методика обучения чтению 

Сегодня я познакомилась с интересной женщиной - филологом, автором методики «Развивающее чтение», Людмилой Шелестовой. Пока «продвинутые» родители бурно обсуждают результаты уже популяризованных методики раннего чтения Зайцева, Домана и Монтессори, методика Шелестовой не первый год «шагает» по детским садам и дает реальные потрясающие результаты. Начиная с трех лет, малыши в ненавязчивой, игровой форме незаметно для себя и родителей обучаются чтению. Для этого используется книга автора «Вчимося читати» - результат ее личного опыта и наблюдений. Выполняя предлагаемые в книге задания, ребенок всесторонне развивается: расширяются его знания об окружающем мире, развивается логическое мышление, обогащается словарный запас, усовершенствуются навыки разных видов деятельности (рисования, лепки, вырезания, конструирования). При этом Людмила Шелестова напоминает - обучение не должно быть самоцелью, а только лишь увлекательной игрой, рамки которой устанавливает сам ребенок. Как мама я очень заинтересовалась и вдохновилась.

Голда Наталия

 

 

Научила, свою Машу читать по книге Л. Шелестовой «Вчимося читати» - там обучение чтению по слогам, только с вырезанием, рисованием. За три месяца мы уже читали простые слова (возраст был 4,5 года) ОЧЕНЬ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!! Книга очень красочная!!!

 

 

Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2019
Використовуються технології uCoz