Неділя, 21.10.2018, 07:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу
Головна » 2016 » Травень » 6 » Розвивай, навчай, читай
11:20
Розвивай, навчай, читай

08 квітня 2016 року методистом районного методичного кабінету відділу освіти Миненок О.В. на базі Яготинського ДНЗ №4 «Пролісок» було проведено спільне засідання районних методичних об’єднань завідуючих і вихователів та творчої групи вихователів-​методистів дошкільних навчальних закладів на тему : «Розвивальне читання для дошкільнят». У роботі засідання взяла участь автор методики раннього читання кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України Людмила Володимирівна Шелестова.

SAM 3899

Свій досвід роботи з впровадження розвивального читання представили педагогиДНЗ №4 «Пролісок». До уваги присутніх було запропоновано перегляд заняття у середній групі «Подорож у казкову країну» на якому вихователь Степаненко Ю.М. показала використання ігор на закріплення з дітьми голосних звуків. Систему роботи з навчання дітей читання за методикою Л.Шелестової показала присутнім вихователь старшої групи Сільвестрова Ю.В. на занятті «Майбутні першокласники».

SAM 3912

SAM 3935

Яскраво та різносторонньо презентувала свою авторську методику та навчально-​розвивальний посібник «Вчимося читати», в якому враховано вимоги Базового компонента дошкільної освіти та Базових програм розвитку дітей дошкільного віку щодо мовленнєвого розвитку та навчання елементів грамоти дошкільнят кандидат педагогічних наук Людмила Володимирівна Шелестова. Також педагоги дошкільної ланки Яготинщини мали змогу ознайомитися як впроваджується дана методика в інших областях України.

На закінчення засідання була проведена презентація дидактичних ігор та виставка посібників з раннього навчання читання. Присутні обговорювали переглянуті заняття та обмінювалися досвідом з даної проблеми.

На закріплення отриманих теоретичних та практичних знань з даної проблеми методист РМК Миненок О.В. провела тестування педагогів «Мовленнєвий розвиток дошкільників». В ході засідання педагогами було спільно прийнято методичні рекомендації.

 

 

(c) Оригінал статті:

http://osvitayahotin.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=883:rozvivalne-chitannya-dlya-doshkilnyat&catid=14&Itemid=101

Переглядів: 284 | Додав: Shelestova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Кошик
Ваша корзина порожня
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018