Понеділок, 19.11.2018, 17:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у старшій групі

Як цап у цирку працював

Алла БОРОДАНЬ, вихователь, ДНЗ № 15 «Теремок», м. Біла Церква, Київська обл.


Заняття почалося з перегляду презентації «Як цап у цирку працював» Діти із задоволенням називали звук, який найчастіше трапляється в словах. Самі пригадували слова зі звуком [ц].

Малята ознайомились із графічним зображенням літери Ц, її будовою, навчалися показувати літеру  Ц пальчиками. Після ознайомлення з літерою Ц діти із захопленням викладали її зображення із абрикосових кісточок.

Вихователь запропонувала погратися зі звуком (фонетичні вправи):

· «Коник скрекоче»: — ЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ......

· «Дівчинка просить не шуміти дітей»: — ЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ! Тихо! НЕ галасуйте! (Звук вимовляється уривчасто.)

Діти познайомилися з артистами цирку, їх працею та атрибутами (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 180), що сприяло розвитку уваги, дрібної моторики та закріпленню читання складів.

Під час виконання вправи з цеглинками (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 181) діти закріплювали вміння орієнтуватися в просторі, читати відкриті склади.

Малята з цікавістю виконали завдання (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 182), в якому діти у надрукованих словах необхідно знайти склад (відкритий) і обвести його. При цьому слово діти не читають, звертається увага на те, щоб малята знайшли і прочитали відкритий склад.

Наприкінці заняття діти побували в гостях у літа, де навколо цвіркунчика, який любив грати на скрипці, зібралися метелики і співали йому свої пісні (читання складів з літерою Ц).

Категорія: Заняття у старшій групі | Додав: Shelestova (22.02.2017) | Автор: Алла БОРОДАНЬ
Переглядів: 330 | Теги: українська мова, Навчання читання, книжка для, вчимо букви, Вчимося читати, старші дошкільнята, читаємо склади, Розвивальне читання, Людмила Шелестова | Рейтинг: 0.0/0
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018
Використовуються технології uCoz