Неділя, 21.10.2018, 07:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у молодшій групі

Познайомтесь: буква У

Оксана БОРИСЕВИЧ, вихователь, ДНЗ № 2 «Берегиня», м. Біла Церква, Київська обл.

«Сильний вітрисько гуляв уночі по деревах і наламав багато гілочок. Йдучи до садочка, назбирала їх. Як ви гадаєте, що ми можемо зробити із гілочок?» — саме так розпочалося заняття з навчання читання. Діти розглянули гілочки, поміряли їх довжину, а потім, на прохання вихователя, виклали із них букву У. Малята легко впоралися із читанням букви У. (посібник Л.Шелестової «Вчимося читати», ч. 1., с. 21).

А далі було ще цікавіше: треба було викласти з камінчиків раніше вивчені букви А та О. Після чого діти складали до різних корзин горішки, з написаними на них буквами та називали номер корзини. (посібник Л.Шелестової «Вчимося читати», ч. 1., с. 25). Отже, не лише вчили букви, а й повторювали цифри. А ще закріпили навички орієнтації на аркуші паперу та здатність відшукувати ілюстрації та цифри, розміщені в хаотичному порядку.

Щоб у молодших дошкільнят склалося повніше уявлення про букви А, О, У, запропонувала їм прослухати спів колискової, шум вітру, розмову дерев.

Цікаво було спостерігати за дітьми, як вони допомагали їжачкові збирати груші з буквою У (с. 20 посібника Л.Шелестової «Вчимося читати», ч. 1). Діти із задоволенням з’єднували лінією їжачка і груші. А потім читали написані на їжачках літери.

Марина і Крістіна не просто перші впоралися із завданням, а ще й допомагали дітям, які сиділи поруч!

 

Категорія: Заняття у молодшій групі | Додав: Shelestova (19.05.2016) | Автор: Оксана БОРИСЕВИЧ
Переглядів: 632 | Теги: діти молодшого дошкільного віку, дидактичні ігри, читання складів, Розвивальне читання, вчимо літери., Вчимося читати, Людмила Шелестова | Рейтинг: 0.0/0
Кошик
Ваша корзина порожня
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018