Неділя, 21.10.2018, 07:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у середній групі

Прогулянка до весняного лісу

Олена РЄЗНІК, вихователь ДНЗ № 26 «Струмочок» , м. Біла Церква, Київська обл.

Закріплення з дітьми знань про вивчені букви розпочалося з того , що дітям було запропоновано здійснити «прогулянку до весняного лісу». Діти стали парами і підходили  до «проталинки» з відповідними літерами. Під час виконання цього завдання вони закріпили знання про букви Б, В, Т, Г, Д, Ж.

Діти з задоволенням виконували завдання «Допомогти білочці назвати шишки», «Пригощення зайчиків морквинами», під час якого закріпили вміння читати склади з літерою Б та З.

Виконання наступного завдання (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати» ч 1, с. 99) сприяло розвитку уваги, логічного мислення, пам’яті дітей. Вони розглядали малюнки, відгадували загадки про те, що з намальованого відноситься до лісу, називали літеру, з якої починається слово-відгадка, знаходили її серед інших літер. Також діти визначили зайвий малюнок, звертали увагу на літеру, з якою будуть знайомитись на наступних заняттях.

Цікаво було спостерігати за дітьми, коли вони розфарбовували малюнки, намагаючись не виходити за контури (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 99). .

Категорія: Заняття у середній групі | Додав: Shelestova (07.03.2017) | Автор: Олена РЄЗНІК
Переглядів: 416 | Теги: українська мова, Навчання читання, книжка дл, середні дошкільнята, вчимо букви, Вчимося читати, читаємо склади, Розвивальне читання, Людмила Шелестова | Рейтинг: 0.0/0
Кошик
Ваша корзина порожня
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018