Понеділок, 19.11.2018, 16:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у старшій групі

В гостях у казки

Лариса БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ, ДНЗ № 22 «Ластівка», м. Біла Церква, Київська обл.

Заняття почалося з віршика: Я вас запрошую до казки, Вирушаємо, будь ласка. А щоб потрапити у казку, ловіть звуки ви, будь ласка.

Діти розповіли, на який звук починаються слова «море, радість, сонце, парк, настрій»; потім зафарбували у зелений колір машини з цими буквами (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 154).

Далі діти  почули про казкову принцесу Терезу, яка живе в замку, і сказали, на який звук починається ім’я принцеси. Потім придумували слова, в яких є звук [т], і визначали місцезнаходження його в словах.

Знайомство з буквою Т відбулося під час опису, з яких частин вона складається (вертикальної і горизонтальної лінії). Діти, дізнавшись, що у принцеси терези день народження, підбирали їй подарунки (картинки з зображенням предметів, у назві яких є звук [т]), пояснювали, чому саме обрали цей предмет. Таким чином під час заняття діти вправлялися у зв’язному мовленні.

Далі дошкільнята на «таксі» з буквою Т їхали до замку (розфарбували машину в червоний колір, посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 154). Щоб діти краще запам’ятали букву Т, то знаходили її в кімнаті принцеси (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 155).

Потім вихованці читали склади з буквою Т і придумували імена тигренятам, що жили в зоопарку принцеси (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 156). Дуже акуратно діти намагалися вирізати торт та інші предмети, на яких були написані склади з буквою Т (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 157).

Категорія: Заняття у старшій групі | Додав: Shelestova (16.11.2016) | Автор: Лариса БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ
Переглядів: 596 | Теги: українська мова, Навчання читання, книжка для, вчимо букви, Вчимося читати, старші дошкільнята, читаємо склади, Розвивальне читання, Людмила Шелестова | Рейтинг: 0.0/0
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018
Використовуються технології uCoz