Неділя, 21.10.2018, 06:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у середній групі

Зайчик знайомить з буквою Б

Наталія УТЕЧЕНКО, вихователь, ДНЗ № 26 «Струмочок», м. Біла Церква, Київська обл.

На початку заняття до дітей завітав зайчик Богданчик. Діти визначили, з якої букви починається ім’я зайчика, і розглянули букву Б, яку він приніс. Також вивчили вірш про букву та знайшли предмети в груповій кімнаті, які починаються з букви Б.

Потому діти віднайшли букву Б серед інших букв (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 53) та з’ясували, на якому музичному інструменті вона зображена і з якої букви починається його назва.

Виконання наступного завдання сприяло розвитку уваги та закріплення понять «один» і «багато»: діти рахували кількість барабанів з буквою Б та іншими буквами (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 53). Діти також вправлялися в умінні орієнтуватись на аркуші паперу.

Цікаво було спостерігати за дітьми під час виконання завдання, де малята розфарбовували барабан, не виходячи за контури візерунка (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 53).

 

Категорія: Заняття у середній групі | Додав: Shelestova (24.10.2016) | Автор: Наталія УТЕЧЕНКО
Переглядів: 448 | Теги: українська мова, Навчання читання, книжка для, вчимо букви, Вчимося читати, читаємо склади, старші дошкільнята, Розвивальне читання, Людмила Шелестова | Рейтинг: 1.0/1
Кошик
Ваша корзина порожня
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018