Середа, 12.12.2018, 22:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у старшій групі

Зимова подорож

Юлія БУСЛОВСЬКА, вихователь, ДНЗ № 29 «Барвінок», м. Біла Церква, Київська обл.

Закріплення літери C розпочалося із сюрпризного моменту. В гості до дітей завітав сніговичок Сеня. Для нього діти називали літери, які вони вже вивчили, і відшукали нову, яку вони вчили на попередньому занятті.

Діти легко впоралися із поставленим перед ними завданням і після цього сніговичок Сеня попросив дітей прикрасити ялинки незвичайним способом: розмістити новорічні прикраси відповідно до літери, що зображена на верхівці ялинки, називаючи слово на ту літеру, яка зображена на кульці.

Наступним завданням було навчити сніговичка писати на папері літеру С кольоровими олівцями. За це Сеня приніс дітям цікаве завдання (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 147) — вирізати деталі, яких не вистачало кожному сніговичку, та допомогти знайти їм свої загублені предмети, на яких також є букви. Діти з великим задоволенням впоралися із поставленим завданням, під час виконання якого ще й закріпили навички вирізання.

Цікавим для дітей виявилося і завдання відшукати замок з літерою С (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 153). Діти впоралися із завданням, закріпили навички орієнтування на папері та перевірили одне одного, правильно читаючи склади.

Сніговичку Сені дуже сподобалося в гостях у малят, він був дуже вдячний дітям, які все вправно виконували та чудово читали, і за це він подарував їм нову гру — «Чобітки з буквами».

Категорія: Заняття у старшій групі | Додав: Shelestova (21.03.2017) | Автор: Юлія БУСЛОВСЬКА
Переглядів: 194 | Теги: українська мова, Навчання читання, книжка для, вчимо букви, Вчимося читати, старші дошкільнята, читаємо склади, Розвивальне читання, Людмила Шелестова | Рейтинг: 0.0/0
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018
Використовуються технології uCoz