Неділя, 21.10.2018, 06:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у середній групі

Звірята в гостях у дітей

Галина ЗАГОРІВСЬКА, вихователь, ДНЗ № 20 «Берізка», м. Біла Церква, Київська обл.

Ознайомлення дітей з буквою Р почалося з повторення вивчених букв. До дітей завітали звірі і подарували чашки на згадку про букви, які діти вже вивчили. А ще принесли дітям чашку з буквою Р.

На прохання звірят діти відгадували, кому яка чашка належить (за початковими буквами назв тварин), і повинні були здогадатись, на якій чашці незнайома нова буква (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с.138).

Потім вихователь прочитала вірша про річкових мешканців, діти визначили звук, який найчастіше траплявся в цьому віршику.

Дошкільнята вправлялися у вимові звука [р] під час вивчення чистомовки.

Особливо сподобалось дітям наступне завдання, в якому вони допомагали рибкам відшукати хвостики і прочитати склади з новою буквою (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 139). Це завдання було спрямоване не тільки на закріплення нової букви, а й на розвиток моторики дрібних м`язів пальців, координації рухів руки

Закріплення букви Р провели ще й у вигляді гри «Придумай слово». Діти за допомогою малюнків із підручника повинні назвати слова і підкреслити склади з буквою Р (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 142).

Наприкінці заняття дівчатка Катя і Рита подарували дітям половинки тюльпанів, із яких треба було скласти слова з новою буквою і визначити місце букви в слові (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 143).

 

Категорія: Заняття у середній групі | Додав: Shelestova (09.05.2017) | Автор: Галина ЗАГОРІВСЬКА
Переглядів: 459 | Теги: книга, читання, Книги, діти, дошкільники, підручник, розвиток, дитяча книжка, читати, посібник | Рейтинг: 0.0/0
Кошик
Ваша корзина порожня
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018