Субота, 20.04.2019, 13:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Конспекти занять за посібником "Вчимося Читати" (ч.2) (6 рік)

Код товару: 07

Ціна: 60 грн

Методичний посібник "Розвивальне читання для дошкільнят: конспекти занять за посібником «Вчимося читати» (ч. 2)" (за методикою Людмили Шелестової). Шостий рік життя / за заг. ред. Л. В. Шелестової. – К.: Фенікс, 2016. – 152 с.

Одне із важливих завдань дошкільної освіти — мовленнєвий розвиток дитини, який передбачає й ознайомлення з елементами грамоти. У його вирішенні може посприяти авторська методика Людмили Шелестової «Розвивальне читання».

Ця книжка є завершальною у серії книжок, мета яких — допомогти вихователям організувати систематичне ознайомлення дітей з літерами та поступово сформувати у них навички читання, починаючи з четвертого року життя («Розвивальне читання для дошкільнят: конспекти занять за посібником «Вчимося читати» (ч. 1). Четвертий рік життя»; «Розвивальне читання для дошкільнят: конспекти занять за посібником «Вчимося читати» (ч. 1). П’ятий рік життя»). У ній ви знайдете календарне планування та конспекти занять, розроблені відповідно до цього планування. Конспекти занять допоможуть вам організувати навчально-виховний процес з дітьми шостого року життя.

Книжка стане у пригоді не лише вихователям ДНЗ, а й гувернерам і батькам. Може використовуватися під час індивідуальної та колективної форм навчання.

Зміст >

 

 

 

Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2019
Використовуються технології uCoz