Субота, 23.06.2018, 22:51
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Розумні комахи

 

Дидактична гра вихователя ШДС «Пролісок» м. Києва Наталії Чернякової

Якщо ваша дитина творча й активна, їй зовсім не хочеться сидіти на місці, тоді ця гра саме для Вас і вашого малюка! 

Ця гра допоможе  малюкові запам’ятати основні кольори, а також вивчити букви, навчитися складати склади, збагатити словниковий запас, розвивати дрібну моторику рук і навіть познайомитися зі світом комах.

 Як виготовити гру?

Спочатку необхідно пошити подушечку у вигляді квітки, де кожна пелюстка буде різнобарвною. Серединку квіточки необхідно розділити на шість секторів і зверху на них нашити на всі голосні літери. У середину квітки вшити маленький дзвіночок, щоб іще раз закцентувати увагу на тому, що всі голосні - «співають»!

Далі варто виготовити із тканини кілька різних видів комах (в даному випадку: метелики, бабки, бджілки). Зверніть увагу: тулуб кожного комахи заповнено різними видами крупи - гречкою, рисом, горохом тощо. (Коли дитина бере в руки будь-яку «комашку», нехай спробує вгадати що всередині, назвати колір крилець, тулуба, а може і придумає їй імя.)

 Умови гри:

В цій грі кожна комаха приносить на своїх крильцях літери, що позначають приголосні звуки. Підлітаючи до квітки, кладе їх біля кожної пелюстки. Таким чином, «комашка» утворила склад. Наприклад, метелик на ім’я «ЕН» приніс на своїх крильцях нову букву, що позначає приголосний звук. Він стомився і сів відпочити на сіру пелюстку, біля літери «А», утворився склад «НА». Полетів метелик далі, сів на іншу пелюстку, утворився склад ... Так в ході гри Ви можете придумати цілий сюжет казки. Не зайвим буде розповісти про цікаві факти з життя комах.

Далі гру можна ускладнювати. Кожна «комашка» принесла «свою» літеру, що позначає приголосний звук. Діти мають придумати слова, які починаються з цієї букви.

Можна влаштувати змагання між дітьми:

чий метелик прилетить швидше, та дитина швидше прочитає утворений склад;

чия бабка за певний проміжок часу принесе більше різних букв і правильно прочитає утворені склади;

Дитина може брати активну участь у придумуванні власного сюжету гри.

 Успіхів Вам і творчого натхнення!Кошик
Ваша корзина порожня
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018