Неділя, 21.10.2018, 06:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у старшій групі

Допоможемо чарівнику Хоттабичу

Ірина КОВАЛЕНКО, вихователь, ДНЗ № 4 «Снігуронька», м. Біла Церква, Київська обл.

На заняття до малят завітав чаклун Хоттабич. Він приніс багато цікавих завдань і власних речей. Чарівник дуже поспішав, тому переплутав свої речі з іншими. Дітям було запропоновано знайти речі Хоттабича, виконавши завдання (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 189)

Наступною несподіванкою було те, що Хоттабич начаклував багато пар взуття, але, де він їх розмістив, забувся. Пам’ятає лише, що залишив там свої сліди. У дидактичній грі «Стежина» діти по складах на слідах прочитали слова.

Для розширення знань про склади було запропоновано гру «Знайди пару кожному чобіточку» (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 188).

Також діти з великим задоволенням виконали ще одне завдання Хоттабича, а саме — обвели олівцем склади із заданою буквою та прочитати слова (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 188).   

Як виявилось, чарівник полюбляє не лише чаклувати, а й мандрувати. Цього разу він здійснив свою подорож на кораблях, кожен із яких має свою назву. Але щоб прочитати назви цих кораблів, потрібно з’єднати їхні половинки в один цілий корабель (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 191).    

Категорія: Заняття у старшій групі | Додав: Shelestova (05.04.2017) | Автор: Ірина КОВАЛЕНКО
Переглядів: 255 | Теги: українська мова, Навчання читання, книжка для, вчимо букви, Вчимося читати, старші дошкільнята, читаємо склади, Розвивальне читання, Людмила Шелестова | Рейтинг: 0.0/0
Кошик
Ваша корзина порожня
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018