Неділя, 21.10.2018, 07:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у старшій групі

Яка буква у водоймі?

Анжела АБРАМОВА, вихователь, ДНЗ № 25 «Оленка», м. Біла Церква, Київська обл.

Ознайомлення з буквою «Р» ми розпочали з прослуховування вірша Н. Забіли «Равлики у траві», за допомогою якого діти визначали, який звук найчастіше звучить у словах.

Дуже сподобалось малятам ознайомлення з графічним зображенням букви Р та використання інноваційної техніки: малювання на піску. Це завдання для дітей було дуже цікавим, тому що написані букви світилися на піску.

Цікаво дітям було познайомитися з мешканцями водойм, у назвах яких є буква Р.

Використання різноманітного природного матеріалу: камінців, жолудів, горіхів, кісточок, ягід горобини (Л. Шелестова «Вчимося читати», ч. 1, с. 138) сприяло кращому запам’ятовуванню букви Р.

Діти із захопленням виконували й інші завдання із посібника (Л. Шелестова «Вчимося читати» ч. 1, с. 139) — вирізали та наклеювали хвости рибок, складали та читали склади, написані на рибах. Дітям було цікаво обводити склади у словах (Л. Шелестова «Вчимося читати», ч. 1, розд. 2, с. 142) і читати ці склади.

Дуже захопливим для дітей виявилось завдання вирізати тюльпани, розрізати їх навпіл та складати слова з двох половинок тюльпанів (Л. Шелестова «Вчимося читати», ч. 1, розд. 2, с. 143).

Категорія: Заняття у старшій групі | Додав: Shelestova (18.10.2016) | Автор: Анжела АБРАМОВА
Переглядів: 604 | Теги: українська мова, Навчання читання, книжка для, вчимо букви, Вчимося читати, старші дошкільнята, читаємо склади, Розвивальне читання, Людмила Шелестова | Рейтинг: 4.5/17
Кошик
Ваша корзина порожня
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018