Понеділок, 19.11.2018, 17:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у старшій групі

Казковий друг

Леся САМУСЕНКО, вихователь, ДНЗ № 22 «Ластівка», м. Біла Церква, Київська обл.

Нову букву Ц  подарував дітям цвіркунчик. За допомогою природного матеріалу (каштанів, мушель, жолудів) вони виклали цю букву.

Розглядаючи ілюстрації, діти називали слова із буквою Ц («цирк, цвях, ціпок, цибуля, цуценя»). А потім розфарбовували артистів цирку і дізнавалися як їх звати (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 180).

Опісля з’єднували цеглинки з однаковими складами (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 181).

Виконання наступного завдання сприяло не тільки розвитку уваги дітей під час читання складів, а й закріпленню навички орієнтації на аркуші паперу та здатності відшукувати в груповій кімнаті картки, на яких написано склади з буквою Ц (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 181).

Щоб у старших дошкільнят складалося повне уявлення про склади з буквою Ц, потрібно було ще й обвести та прочитати у словах склади з нею (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 182).

Цікаво було спостерігати за дітьми під час виконання завдання з книжки (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 183). Діти із задоволенням вирізали циліндри; старалися різати чітко по лінії, щоб не пошкодити слово. А потім складали ці половинки, утворивши цілі циліндри. І читали слова, що на них написані.

Категорія: Заняття у старшій групі | Додав: Shelestova (08.11.2016) | Автор: Леся САМУСЕНКО
Переглядів: 240 | Теги: українська мова, Навчання читання, книжка для, вчимо букви, Вчимося читати, старші дошкільнята, читаємо склади, Розвивальне читання, Людмила Шелестова | Рейтинг: 0.0/0
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018
Використовуються технології uCoz