Понеділок, 19.11.2018, 16:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчимося читати (Шелестова Людмила)


   НОВИЙ САЙТ!

   https://www.shelestova.com.ua/


Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Заняття у середній групі

У світі голосних звуків

Ірина ПОЛЯКОВА, вихователь, ДНЗ № 20 «Берізка», м. Біла Церква, Київська обл.

У процесі вивчення голосних звуків та позначення їх буквою, ми разом з дітьми подорожували цікавими містами, які мали незвичні назви: місто О,  місто А... А жило в цих містах багато слів, що починалися на ці букви. Кожну вивчену букву ми прикріплювали на стіну у груповій кімнаті, щоб вона постійно була в полі зору дітей, щоб її легко було згадати, виконати певне завдання.

Діти дуже швидко вивчили голосні звуки, впізнаючи їх у складах, називаючи слова, що починаються на заданий голосний звук.

Діти із задоволенням виконували завдання вихователя, гралися у словесні дидактичні ігри “Назви слово, в якому живе певна літера”, “Підбери слова”, складали геометричні фігури з частинок, називали літери, зображені на них. Особливо подобається їм працювати з підручником “Вчимося читати” (ч. 1). Тут вони, виконуючи завдання, діють практично: заштриховують, вирізають, наклеюють (посібник Л.Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 46, 47, 49, 51) – а це підвищує ефективність вивчення матеріалу.

Категорія: Заняття у середній групі | Додав: Shelestova (18.12.2016) | Автор: Ірина ПОЛЯКОВА
Переглядів: 458 | Теги: українська мова, Навчання читання, книжка дл, середні дошкільнята, вчимо букви, Вчимося читати, читаємо склади, Розвивальне читання, Людмила Шелестова | Рейтинг: 0.0/0
Оптові ціни

Вчимося Читати 1,2:
від 10 шт. 180 грн/шт.
від 20 шт. 178 грн/шт.
від 30 шт. 175 грн/шт.
від 40 шт. 173 грн/шт.
від 50 шт. 170 грн/шт.

Ми на Facebook
Організація свят

Copyright MyCorp © 2018
Використовуються технології uCoz